KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9502743
nr 950 2743
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), signerad, "röd lada o gult boningshus", 24x38 (löst blad)
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 mars 2015
kl 20:38:38
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning